GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena

Cena 46-40+3 39-35+3 34-30+2 29-25+2
1 dzień 80 zł 90 zł 105 zł 120 zł

Ceny obowiązujące w 2019 roku.

Cena wycieczki dla grup powyżej 53 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i ew. przewodników miejscowych (ok. 20-25 zł/osobę)

Opis wycieczki

Z daleka rysują się na widnokręgu jako niewysokie wzniesienia, jakby garby wśród pagórkowatego terenu. Także z bliska nie zadziwiają ani wysokością pojedynczych wzniesień, ani dzikością stoków, ani też wielkością obszaru, który zajmują. Najstarsze z polskich gór złagodniały przez miliony lat. Przyciągają licznych przybyszów niezwykłą rozmaitością skał i terenu, jaskiniami, tajemniczymi ruinami zamków, licznymi zabytkami bogatej przeszłości.
Propozycja programu wycieczki dla:
UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (klasy 1-3):
Dąb Bartek - najbardziej znane drzewo w Polsce. Muzeum Zabawek w Kielcach - zwiedzanie oraz lekcja muzealna przybliżająca kulisy produkcji takich bajek jak Reksio, Bolel i Lolek, czy Shrek. Wizyta w Muzeum Minerałów w Świętej Katarzynie, podczas której dowiemy się co nieco o minerałach występujących w Górach Świętokrzyskich oraz zobaczymy pokaz ich szlifowania. 
UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (klas 4-7):
Wejście na Łysicę (612 m.n.p.m.) - najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich. Wizyta w Muzeum Minerałów w Świętej Katarzynie, podczas której dowiemy się co nieco o minerałach występujących w Górach Świętokrzyskich oraz zobaczymy pokaz ich szlifowania. 
GIMNAZJALISTÓW:
Zwiedzanie wzniesionego pod koniec XIII wieku Zamku w Chęcinach. Centrum Nauki Leonardo da Vinci - nauka poprzez zabawę, najnowocześniejszy sprzęt i ekspozycje z całego świata. 
UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH: 
Wejście na Święty Krzyż (595 m.n.p.m.) oraz taras widokowy "Gołoborza". Jaskinie na Kadzielni - jak prawdziwi speleolodzy przejdziemy podziemną trasą turystyczną przez trzy połączone ze sobą jaskinie.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok