KARLSKRONA - SZWECJA W PIGUŁCE

Cena

Cena 45+3op 44-40+3op 39-30+2op
3dni/2HB 495 zł 505 zł 555 zł

Uwaga! Ceny obowiązują przy pełnym obłożeniu kabin 4-osobowych. W przypadku konieczności zakwaterowania grupy w kabinach 2,3 osobowych - konieczne jest potwierdzenie wysokości ceny.

Cena uzależniona od terminu wypłynięcia.

Ceny obowiązujące w 2018r.

Przedstawiona kalkulacja dotyczy grup młodzieżowych do 17 roku życia oraz terminów do 25 maja i po 10 sierpnia
Grupa wiekowa:gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w kabinach 4 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • ubezpieczenie KL/NNW
  • koszty realizacji programu
  • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

Dzień 1. Wyjazd spod szkoły o godz. 7.00 Przejazd do Gdyni. Spacer po Skwerze Kościuszki, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni prezentujące bogate dzieje oręża polskiego na morzu, wejście na statek Muzeum – Błyskawicę. Zajęcia laboratoryjne w Oceanarium (bez zwiedzania oceanarium) – tematyka zajęć uzależniona jest od wieku uczestników; obiadokolacja w Gdyni; Przejazd na terminal morski, ok. godz. 20.00 odprawa biletowa, zakwaterowanie w kabinach, 21.00 wyjście statku w morze, zwiedzanie statku z przewodnikiem, czas wolny na zakupy i rozrywkę; Zakwaterowanie, nocleg.


Dzień 2. śniadanie – restauracja Taste (pokład 9), przyjście statku do Karlskrony. Transfer do centrum miasta. Zwiedzanie zabytkowej części miasta z przewodnikiem; Wyspa Stoczniowców z wizytówką Szwecji – małymi, kolorowymi domkami, Muzeum Morskie, stara wyspa, Targ Rybny, koszary, kościół Garnizonowy, kościół Św. Trójcy, skalny taras widokowy, 1h rejs promem na wyspę Aspo. transfer na terminal morski i wejście na pokład statku. Obiadokolacja - restauracja Food City – Danie Dnia z napojem (pokład 9), czas wolny, nocleg.


Dzień 3. godz. ok 8:00 przyjście statku do portu w Gdyni, zejście na ląd. śniadanie w Gdyni; spacer po gdańskiej starówce z pilotem (bez oprowadzania przez przewodnika): Długi Targ, Długie Pobrzeże, Złota i Zielona Brama, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Kościół Mariacki (wszystkie obiekty z zewnątrz); spacer po terenach dawnej Stoczni Gdańskiej im. Lenina organizowany przez Europejskie Centrum Solidarności. Uczniowie zastanowią się, dlaczego stocznię usytuowano w tym miejscu, dowiedzą się jak powstawały statki, odwiedzą najbardziej charakterystyczne miejsca i poszukają śladów historii. Obiad. Orientacyjna godzina powrotu 21.00

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej