KOPENHAGA OSLO

Cena

Cena 2019 r. od 40+3op 39-30+2op 29-25+2op
5 dni/3HB 1180 zł/os 1230 zł/os

1350 zł/os

Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie HB (2 posiłki: śniadanie, obiadokolacja)
  • ubezpieczenie KL-NNW
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki

Dzień 1 Wyjazd spod szkoły. Przejazd do Międzyzdrojów – krótkie zwiedzanie promenada z aleja gwiazd. Spacer na Molo. Obiadokolacja. Zaokrętowanie na prom. Wyjście promu ze Świnoujścia.

Dzień 2 Przyjście promu do Ystad, Śniadanie na promie. Przejazd do Kopenhagi 16 km mostem Øresund. Zwiedzanie Kopenhagi m.in. pomnik Syrenki Kopenhaskiej, fontanna bogini Gefion, Katedra, Christiansborg, port Nyhavn, Pałac Królewski Amalienborg, Plac Ratuszowy. Obiad. Zaokrętowanie na prom do Oslo.

Dzień 3 Śniadanie we własnym zakresie, Wpłynięcie promem przez Oslofjord do stolicy Norwegi. Oslo wita przyjezdnych „lodowcowym” budynkiem Opery swoją kameralną atmosferą przyjaznej stolicy. Najlepiej rozpocząć zwiedzanie od wjazdu i wejścia na wieżę skoczni Holmenkollen. Na trasie zwiedzania: Katedra w Oslo, Ratusz – miejsce wręczania Nagrody Nobla, Twierdza Akershus – narodowy symbol Norwegii, Park Vigelanda z rzeźbami Gustava Vigelanda. Lunch. Zaokrętowanie na prom do Kopenhagi.

Dzień 4 Śniadanie we własnym zakresie. Kopenhaga – rejs tramwajem wodnym. Wyjazd z Kopenhagi na wyspę Møn słynącej z bajecznie białych kredowych klifów – najwyższe wybrzeże klifowe nad Bałtykiem ciągnące się na długości 7 km i dochodzące do 128 m wysokości. Jeden z najpiękniejszych zakątków nad Morzem Bałtyckim – Mons Klint. Postój przy GeoCenter oraz zejście na plażę – pokonanie ponad 400 schodów. Wyjście promu z Gedser, obiad. Nocny przejazd do Warszawy.

Dzień 5 Przyjazd do Warszawy.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok