RYGA SZTOKHOLM WILNO

Cena

Cena od 40+3op 39-30+2op 29-25+2op
5 dni/3HB 810 zł/os 910 zł/os 980 zł/os

2019 r.

UWAGA! Zakwaterowanie w kabinach 4-osobowych. W przypadku grup, dla których konieczne jest zakwaterowanie w mniejszych kabinach (np. z powodu ilości chłopców i dziewcząt lub ilości uczestników) cena może być wyższa. Prosimy o kontakt z biurem.

Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie HB (2 posiłki: śniadanie, obiadokolacja)
  • ubezpieczenie KL-NNW
  • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki

Dzień 1. Wyjazd szkoły około godz. 22.00.

Dzień 2. Przejazd do Rygi, zwiedzanie m.in.: Stare Miasto, Dom Bractwa Czarnogłowych, Ratusz, kościół św. Jakuba, kościół św. Piotra, budynek Parlamentu, zespół średniowiecznych kamieniczek tzw. Trzej Bracia, Mała i Wielka Gildia Kupiecka, Katedra Luterańska, obiad. Zaokrętowanie na prom do Sztokholmu.

Dzień 3. Śniadanie na statku, przypłynięcie do Sztokholmu, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie stolicy Szwecji m.in.: ratusz miejski, Pałac Królewski, stare miasto Gamla Stan z brukowanymi uliczkami, muzeum Vasa – poświęcone okrętowi wojennemu, który zatonął w trakcie swojego pierwszego rejsu w 1628 r. Nocny rejs do Rygi, kolacja na statku. Katedra Luterańska, obiad. Zaokrętowanie na prom do Sztokholmu.

Dzień 4. Śniadanie na statku, wyokrętowanie. Troki – nazywane perełką w koronie Litwy: zamek na wyspie. Wilno – „Republika Zarzecza” – wileńska dzielnica artystów o niekonwencjonalny klimacie, do której dostaniemy się przekraczając most na rzece Wilejce. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5. Śniadanie. Zwiedzanie Wilna: Cmentarz na Rossie, Kościół św. Piotra i Pawła, Góra Trzech Krzyży z panoramą Wilna, Katedra Wileńska, Cerkiew św. Ducha z czasów Zygmunta III Wazy, Plac Ratuszowy, Klasztor Bazylianów (Cela Konrada), Kaplica Matki Boskiej Ostrobramskiej z cudownym obrazem. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót ok. godz 22-23.00.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok