SKARBY TOSKANI

Cena

Cena 45+3op 44-40+3op 39-30+2op 29-25+2op
6 dni/4HB 1160 zł/os 1190 zł/os 1490 zł/op

1665 zł/os

Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie HB (2 posiłki: śniadanie, obiadokolacja)
  • ubezpieczenie KL-NNW
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki

Dzień 0/1. Wyjazd ok. godz 22. Przyjazd do hotelu w okolicach Wenecji Zakwaterowanie i odpoczynek po podroży.


Dzień 2. Zwiedzanie Wnecji : przełynięcie do Placu Św. Marka, następnie zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym Piazza San Marco, Basilica, Palac Dożów, Most Rialto.


Dzień 3. Wycieczka do Werony – spacer z pilotem. Antyczne Colosseum – Arena di Werona, Dom Julii, Grobowiec Scaligerow. Po południu przejazd do Sirmione – zbudowanego przez Starożytnych Rzymian, którzy przyjeżdżali na swój wypoczynek właśnie nad jez Garda, wąskie uliczki, malutkie sklepiki i oczywiście twierdza średniowieczna stanowią wizytówkę jeziora Garda.


Dzień 4. Poznajemy Toskanię – przejazd do SIENY, średniowiecznego miasta – państwa, idealnie zachowanych monumentów, i oczywisście słynnego Il Palio, rok rocznie odbywającego się w tym mieście. Następnie przejazd do San Gimigliano – miasto wież, malowniczo położone skąd rozpościera się przepiękna panorama na całą Toskanię.


Dzień 5. Przejazd do Florencji – stolicy Toskanii, zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem miasta: Kosciół Santa Croce, Bazylika i Baptysterium, Ponte Vecchio i Piazza dei Signiori. Czas wolny na ostatnie zakupy i obiad we własnym zakresie. Przejazd nocny do Polski.


Dzień 6. Powrót we wczesnych godzinach popołudniowych.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok