ZIEMIA LUBUSKA + TROPIKALNA WYSPA

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
3 dni 415 zł 425 żł 515 zł 585 zł
4 dni 540 zł 550 zł 645 zł 725 zł

2018 r.

Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie HB (2 posiłki: śniadanie, obiadokolacja)
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki

Dzień 1. Wyjazd ok. 8.00. Międzyrzecki Rejon Umocniony – jedna z najwspanialszych budowli fortyfikacyjnych XX w. w Europie, Międzyrzecz – zamek Kazimierza Wielkiego z XIV w.

Dzień 2. Tropikalna Wyspa – „jeden dzień w raju”. Całodzienna zabawa z masą atrakcji m.in.: największy na świecie tropikalny las pod dachem, zjeżdżalnia wodna, Morze Południowe, laguna z Bali z podziemnymi ślizgawkami wodnymi, sztuczną rzeką, jacuzzi i wodospadami, to wszytko przy temperaturze wody rzędu 25-31°C. 

Dzień 3. Zwiedzanie Słubfurtu – nie całkiem na serio spacer po Słubfurcie, po pierwszym polsko-niemieckim mieście nad Odrą. Uczestnicy w trakcie zwiedzania będą mieli możliwość zobaczenia dwóch dzielnic miasta. Zaczynając od dworca głównego, przez górę nietoperzy do starego kina z czasów komuny, do drugiej części naszego muru miejskiego, przez miejskie centrum handlowe i dalej do Słubfurckiego Uniwersytetu Europejskiego, do kościoła Mariackiego a potem przez promenadę Odrzańską i tajemnicze podwórka Furtu do mostu miejskiego mijając nowego ratusza i piejącego symbolu Słubfurtu. W Słubie wejdą na taras widokowy Collegium Polonicum i będą podziwiać najpiękniejszą rzekę Europy.  Po południu - zajęcia przyrodnicze terenowe na terenie Krzesińskiego Parku Krajobrazowego – zajęcia prowadzi przyrodnik ornitolog 

Dzień 4. Poznań - zwiedzanie w formie gry miejskiej - dla starszych grup propozycja z wykorzystaniem smartfonów. Drużynowy wyścig oparty na najsłynniejszej poznańskiej legendzie. Według niej, niedoświadczony kuchcik Pietrek spalił dziczyznę na wielką ucztę. Poszedł więc kupić dwa koziołki i już miał je wrzucić na ruszt, gdy te uciekły mu spod noża i popędziły na poznański rynek. Dokładnie w tym momencie zaczyna się nasza gra – zadaniem graczy będzie złapać zbiegłe koziołki i tym samym uratować ucztę. W tym zadaniu graczom pomogą karty i mapa. Powrót ok. 20.00.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok