Chrzest morski na Mierzei

Cena

Cena 60-40+3op 39-35+3op

34-30+2op 29-25+2op
3 dni 360 zł/os 390 zł/os 415 zł/os 455 zł/os
5 dni 605 zł/os 650 zł/os 700 zł/os 750 zł/os
Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki


Dzień 1.  Zabawa na plaży - przed obliczem Neptuna uroczyście dokonamy chrztu morskiego – uczestnicy zostaną poddani ciężkim próbom, a najdzielniejsi adepci zostaną włączeni w poczet wilków morskich.
Dzień 2. Gdynia - spacer po Skwerze Kościuszki, wejście do Oceanarium albo zajęcia laboratoryjne dotyczące środowiska morskiego np. rekinów, prowadzone przez naukowców Akwarium Gdyńskiego, Gdańsk – spacer po Głównym Mieście, spacer po molo w Sopocie.
Dzień 3. Spacer po plaży, Muzeum Zalewu Wiślanego - zobaczymy wyposażenie działającego przed laty na Mierzei Wiślanej warsztatu szkutniczego, stare łodzie rybackie - czółna (dłubanki) oraz używany przez tutejszych rybaków barkas. Rejs statkiem po Zalewie Wiślanym. Spotkanie z rybakiem - dowiemy się jak wygląda praca rybaka. Krynica Morska- wejście na latarnię morską, spacer po miejscowości.
Dzień 4. Zawody w poławianiu bursztynu wzdłuż przygotowanego pasa linii brzegowej, na zwycięzcę (liczy się waga zebranego surowca) czeka nagroda. Rezerwat Kormoranów - emocjonujący spacer wśród drzew na których uwiły mnóstwo gniazd te niezwykłe ptaki. Mikoszewo, spacer do miejsca gdzie Wisła wpada do morza.
Dzień 5. Rybino – największa w Polsce stacja pomp. Zamek w Malborku – arcydzieło architektury obronnej i rezydencyjnej średniowiecza, największy gotycki zespół zamkowy na świecie.


Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok