TORUŃ [na chłodne miesiące]

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
2 dni 215 zł 225 zł 265 zł 295 zł
Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki

Wycieczka w listopadzie czy marcu? Nie bój się chłodnych miesięcy! Program dostosowaliśmy do zmiennych warunków pogodowych. Brak tłumów podczas\ zwiedzania, komfort wyboru terminu i standardu ośrodka. Możliwość rezerwacji najbardziej popularnych atrakcji! Oferta "na chłodne miesiące" jest ważna w okresie listopad-marzec.

Dzień 1. Wyjazd ok. 8.00. Toruń – zwiedzanie miasta w formie gry miejskiej dostosowanej do wieku lub standardowe zwiedzanie. Centrum Chemii w małej Skali – emocjonujące, samodzielne chemiczne eksperymentowanie.

Dzień 2. Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy – Nowoczesne Centrum Nauki obejmujące szereg interaktywnych stanowisk, umożliwiających bezpośredni kontakt z eksponatami także w drodze doświadczeń. W Centrum można zobaczyć dwie wystawy stałe – „O Obrotach” – poświęconą idei koła i ruchu obrotowego oraz jego zastosowaniom praktycznym, także w odniesieniu do dzieła Mikołaja Kopernika „O obrotach sfer niebieskich”. Druga z wystaw dotyczy tematyki „Rzeki”, nawiązując do przepływającej przez Toruń Wisły. Warsztaty z wyrobu toruńskich pierników. Powrót ok 20.00.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej