Lubelskie Przyrodniczo

Cena

Cena 60-40+3op 39-35+3 op

34-30+2 op 29-25+2 op
3 dni 365 zł/os 395 zł/os 420 zł/os 460 zł/os

2019 r.

Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki

Dzień 1. Kazimierz Dolny - krótki spacer po kazimierskim rynku. Spacer przyrodniczy z edukatorem do najpiękniejszego okolicznego wąwozu-Korzeniowego Dołu.
Dzień 2. Poleski Park Narodowy: zajęcia terenowe “Bobrowe mieszkanie”- dowiecie się najważniejszych rzeczy o bobrach i o ich wpływie na środowisko, zobaczycie jak wygląda ich dom, z czego jest zbudowany, dowiecie się co gromadzą. Obejrzycie projekcję filmu o najcenniejszych elementach przyrody parku w kontekście czterech pór roku. Zwiedzicie Ośrodek Ochrony Żółwia Błotnego. Wizyta w Ośrodku Dydaktyczno-Muzealnym: terraria żywych przedstawicieli płazów i gadów parku,  eksponaty kultury regionu w tym narzędzia rolnicze, rzemieślnicze oraz wiejskie wozy i bryczki. Ścieżka przyrodnicza “Dąb Dominik” - wędrówka edukacyjna z przewodnikiem po kładkach wśród bagien i torfowisk. 
Dzień 3. Lublin - standardowe zwiedzanie starówki z przewodnikiem albo w formie gry miejskiej. Ogród botaniczny w Lublinie. Zamiast Lublina dla młodszych grup możliwa wizyta na Farmie Iluzji, w Magicznych Ogrodach albo w Młynie Hipolit.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok