ROZTOCZE LUBLIN ZAMOŚĆ

Cena

Cena 60-40+3op 39-35+3 op

34-30+2 op 29-25+2 op
3 dni 365 zł/os 395 zł/os 420 zł/os 460 zł/os
4 dni 495 zł/os 535 zł/os 570 zł/os 615 zł/os
5 dni 625 zł/os 670 zł/os 720 zł/os 770 zł/os

2019 r.

Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki

Dzień 1. Lublin - zwiedzanie starówki z przewodnikiem: Brama Krakowska, Rynek z kamienicami wzniesionymi w XVII w. w tzw. charakterystycznym stylu zwanym renesansem lubelskim, zespół kościelno-klasztorny Dominikanów, plac Po Farze, Brama Grodzka.


Dzień 2. Zwierzyniec – pełna uroku miejscowość Roztocza z malowniczo położonym na wodzie kościółkiem św. Jana Nepomucena, spacer na Górę Bukową, Stawy Echo. Zagroda Guciów - znany rodzinny skansen.


Dzień 3. Spacer fragmentem jednego z najpiękniejszych szlaków Roztocza – Szlakiem Szumów, kamieniołom w Józefowie, Górecko Kościelne-klimatyczna, piękna, roztoczańska wieś z kapliczką na wodzie i wiekową aleją dębów.


Dzień 4. Wizyta w rezerwacie Hamernia. Zoom Natury – laboratoria edukacyjne: zoom natury, runo leśne, Awifauna, Troposfera oraz Energia i Recycling. Wizyta u garncarza.


Dzień 5. Olejarnia Świąteczna – dowiemy się jak powstawał olej metodą tradycyjną. Zamość – Perła Renesansu - unikatowy przykład XVI-wiecznej myśli urbanistycznej rodem z Włoch, miasto wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, z najpiękniejszym w tej części Europy Rynkiem Wielkim i kamienicami kupców ormiańskich.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok