Wrocław_2 albo 3 dni

Cena

Cena 60-40+3 op
39-35+3 op
34-30+2 op 29-25+2 op
2 dni 275 zł 305 zł 320 zł 350 zł
3 dni 405 zł 440 zł 465 zł 505 zł

Ceny obowiązujące w 2019 r.

Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami lub pokojach typu studio
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki

Dzień 1. Wrocław – nazywane Wenecją północy, piąte miasto w Europie pod względem liczby mostów i kładek (12 wysp i ponad sto mostów), cenione za swój unikalny klimat. Możliwy standardowy spacer albo jeden ze szlaków: szlak legend, krasnali, historii z dreszczykiem sprzed setek lat albo zawodów ukrytych w nazwach ulic.

Dzień 2. Hit turystyczny Wrocławia - znajdujące się na terenie wrocławskiego zoo Afrykarium. W olbrzymim pawilonie z kilkoma basenami poznamy mieszkańców środowisk wodnych różnych części Afryki, m.in. jeziora Tanganika, Morza Czerwonego, Kanału Mozambickiego. Park Szczytnicki z Ogrodem Japońskim; Pawilon Czterech Kopuł - dostosowane do wieku zajęcia przybliżające sztukę współczesną. Spojrzenie z góry - wjazd na najwyższy punkt widokowy - Sky Tower.
Dzień 3. Hydropolis – jedyne takie w Polsce multimedialne (ponad 60 ekranów dotykowych) centrum wiedzy o wodzie. Jedną z głównych cech Wrocławia jest jego wilokulturowość, Weźmiemy udział w zajęciach związanych z kulturą mniejszości etnicznych i narodowych (zajęcia dostosowane do wieku). Zamiennie rejs statkiem po Odrze.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok