HOLLYŁÓDŹ

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
1 dzień 60 zł 65 zł 80 zł 95 zł

Ceny obowiązujące w 2018 roku.

Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych (ok. 45-50 zł/osobę dla SP; ok. 20 zł/osobę dla GIM/LO)

Opis wycieczki

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:

Pokaz w nowoczesnym Planetaruim EC1 (repertuar do uzgodnienia). Spacer ulicą Piotrkowską – najbardziej reprezentacyjną ulicą Łodzi, która powita nas „Aleją Gwiazd” z tablicami upamiętniającymi filmowych artystów. Z kolei podczas wizyty w Muzeum Animacji Se-ma-for weźmiemy udział w krótkiej projekcji oraz poznamy sztukę tworzenia animacyjnych obrazów.

GIMNAZJALIŚCI, LICEALIŚCI:

Spacer ulicą Piotrkowską - najbardziej reprezentacyjną ulicą Łodzi, która powita nas „Aleją Gwiazd” z tablicami upamiętniającymi filmowych artystów. Wizyta w obecnej siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera, czyli tzw. „Łódzkiej Filmówce”. Muzeum Kinematografii – była rezydencja Karola Scheiblera. Pałac z dawną stajnią i wozownią jest częścią kompleksu składającego się z fabryk „króla bawełny" oraz osiedla robotniczego Księży Młyn. Księży Młyn – XIX-wieczne „miasto w mieście”  - rozległa dzielnica, która przetrwała w sposób niemal kompletny z okresu rozkwitu przemysłowej Łodzi.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej