GRA MIEJSKA - ŚLADAMI SZARYCH SZEREGÓW

Cena

46-40+3 39-35+3 34-30+2 29-25+2
1 dzień 65 zł 75 zł 85 zł 100 zł
Cena wycieczki z autokarem.
46-40+3 39-35+3 34-30+2 29-25+2
1 dzień 30 zł 35 zł 40 zł 50 zł
Cena wycieczki bez autokaru.

Ceny obowiązujące w 2019 roku.

Cena wycieczki dla grup poniżej 25 uczniów kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • przejazd autokarem (w zależności od wybranej opcji)
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę instruktura podczas gry miejskiej
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

Gra będzie przeprowadzona na obszarze Krakowskiego Przedmieścia - ulic Długiej, Senatorskiej, pl. Piłsudskiego oraz pl. Małachowskiego. Uczestnicy w trakcie gry podążą śladami bohaterów „Kamieni na szaniec” między innym opracują plan przejęcia ważnych dokumentów.. poznają realia życia w okupowanej Warszawie. Uczestnicy zostaną podzieleni na mniejsze podgrupy (liczebność w grupie będzie uzależniona od ilości opiekunów). Każda z grup otrzyma mapy + materiały na temat Akcji pod Arsenałem. Na mapach zaznaczone będą punkty związane z bohaterami „Kamieni na Szaniec”, na każdym z punków drużyny będą wykonywać zadania związane z tematem gry. W trakcie gry uczniowie spotkają aktorów pozorujących bohaterów Szarych Szeregów. Zapoznają się z modą, zwyczajami towarzyskimi, uzbrojeniem.. Bohaterów „Kamieni na Szaniec”. Zakończenie gry przy Arsenale na ulicy Długiej; możliwy czas wolny na posiłek we własnym zakresie. 

--

Gra miejska pn. "Śladami Szarych Szeregów" rozpoczyna się pod pomnikiem Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

--

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok