Kotlina Kłodzka z elementami aktywnymi

Cena

Cena 60-40+ 3 op 39-35+ 3 op 34-30+ 2 op 29-25+ 2 op
4 dni 650 zł/os 680 zł/os 710 zł/os 760 zł/os

Ceny obowiązujące w 2019 r.

Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

Dzień 1. Gra terenowa w Twierdza Srebrna Góra (unikatowy zespół forteczny, dawniej jedna z najnowocześniejszych fortyfikacji w Europie). Podczas gry uczestnicy przeniosą się w realia Europy okresu wojen napoleońskich: zabawy zręcznościowe i zadania logiczne rozgrywane pomiędzy rywalizującymi ze sobą drużynami; zwiedzanie Twierdzy połączone z poszukiwaniem ukrytego skarbu; prezentacja broni czarnoprochowej; zwiedzanie tarasu widokowego.
Dzień 2. Szczeliniec – najwyższy wierzchołek Gór Stołowych, wędrówka labiryntem Błędnych Skał. Kaplica czaszek w Czermnej.
Dzień 3. Bieg na orientację po Dusznikach Zdrój-ok 3-4 h: podzieleni na podgrupy uczestnicy poruszają się zgodnie z mapą i odnajdują ukryte w terenie punkty kontrolne. Zwycięża drużyna, która w najszybszym czasie pokona trasę, odnajdzie najwięcej  punktów w terenie.  Złoty Stok – podziemna trasa turystyczna w dawnej kopalni złota: Muzeum Minerałów, Chodnik śmierci”, skarbiec, „mądrości” Muzeum Przestróg i Apeli, laboratorium alchemika, „Sztolnia Gertrudy” i jedyny w Polsce podziemny wodospad.
Dzień 4. Spacer z edukatorem po wrocławskiej starówce “Strachy i inne mroczne historie wrocławskiego Rynku” podczas którego usłyszymy budzące grozę opowieści powstałe przed setkami lat we Wrocławiu. Zamiennie szlak legend albo standardowy spacer po starówce.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej