Kotlina Kłodzka z elementami aktywnymi

Cena

Cena 60-40+ 3 op 39-35+ 3 op 34-30+ 2 op 29-25+ 2 op
4 dni 650 zł/os 680 zł/os 710 zł/os 760 zł/os

Ceny obowiązujące w 2019 r.

Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

Dzień 1. Gra terenowa w Twierdza Srebrna Góra (unikatowy zespół forteczny, dawniej jedna z najnowocześniejszych fortyfikacji w Europie). Podczas gry uczestnicy przeniosą się w realia Europy okresu wojen napoleońskich: zabawy zręcznościowe i zadania logiczne rozgrywane pomiędzy rywalizującymi ze sobą drużynami; zwiedzanie Twierdzy połączone z poszukiwaniem ukrytego skarbu; prezentacja broni czarnoprochowej; zwiedzanie tarasu widokowego.
Dzień 2. Szczeliniec – najwyższy wierzchołek Gór Stołowych, wędrówka labiryntem Błędnych Skał. Kaplica czaszek w Czermnej.
Dzień 3. Bieg na orientację po Dusznikach Zdrój-ok 3-4 h: podzieleni na podgrupy uczestnicy poruszają się zgodnie z mapą i odnajdują ukryte w terenie punkty kontrolne. Zwycięża drużyna, która w najszybszym czasie pokona trasę, odnajdzie najwięcej  punktów w terenie.  Złoty Stok – podziemna trasa turystyczna w dawnej kopalni złota: Muzeum Minerałów, Chodnik śmierci”, skarbiec, „mądrości” Muzeum Przestróg i Apeli, laboratorium alchemika, „Sztolnia Gertrudy” i jedyny w Polsce podziemny wodospad.
Dzień 4. Spacer z edukatorem po wrocławskiej starówce “Strachy i inne mroczne historie wrocławskiego Rynku” podczas którego usłyszymy budzące grozę opowieści powstałe przed setkami lat we Wrocławiu. Zamiennie szlak legend albo standardowy spacer po starówce.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok