POMORZE MAŁO ZWIEDZANIA DUŻO ZABAWY

Wycieczka szkolna dla tych, którzy chcą zebrać siły do dalszej nauki, odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody, niepowtarzalnej. Dla ożywienia popływamy wśród rekinów, wzruszą nas delikatne foki, nabierzemy wiatru w żagle spacerując po sopockim molo, W tle budzące respekt, znakomite kamienice toruńskiej i gdańskiej starówki.

Cena

SEZON WYSOKI (18.05 - 05.06.2020)
  46-40+3 39-30+2 29-25+2
5 dni od 650 zł/os od 745 zł/os od 795 zł/os

Ceny obowiązujące w 2020 roku.

*SEZON NISKI obejmuje wszystkie terminy poza SEZONEM WYSOKIM.

SEZON NISKI*
   46-40+3 
 39-30+2 
 29-25+2 
 5 dni 
od 670 zł/os od 765 zł/os od 815 zł/os
Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 4-6, szkoła podstawowa 7-8, szkoła średnia

Opis wycieczki

Dzień 1. Toruń - gra miejska. Podzieleni na zespoły wyruszycie z kartami pracy ulicami starego miasta. Czekają na Was zadania dzięki którym bliżej poznacie miasto Mikołaja Kopernika.
Dzień 2. Aquapark Reda z prawdziwymi rekinami - centrum wodnej rozrywki, jeden z najładniejszych i najnowocześniejszych aquaparków w Polsce; zjeżdżalnie w tym jedna przechodząca przez akwarium z rekinami, najdłuższa w Polsce długa leniwa rzeka, pontony, jakuzzi. Władysławowo – port rybacki, spacer aleją gwiazd sportu. Wieczorny spacer po plaży.
Dzień 3. Czas wolny na plaży.  Rywalizacja plemion - rozrywkowy program na terenie średniowiecznej osady o zabarwieniu edukacyjnym uczący poprzez dobrane do wieku konkurencje współpracy w grupie i zdrowej rywalizacji. Odsłonimy przed wami umiejętności i cechy które decydują o zaradności, sprycie i odwadze ludzi z dawnych dziejów. Sopot - spacer Monciakiem, wejście na molo.
Dzień 4. Wycieczka na Hel – Fokarium - weźmiemy udział w pokazie karmienia fok. Podchody - rozwiążecie zagadki ukryte w terenie. Zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone przez strażaka.
Dzień 5. Gdańsk – spacer z pilotem (bez przewodnika) po Głównym Mieście. Na naszej trasie znajdzie się Brama Wyżynna, Katownia, Złota Brama, Długi Targ, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, katedra.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej:

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Partnerzy

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok