POMORZE - mało zwiedzania, dużo zabawy

Cena

Cena 60-40+3 op 39-35+3 op

34-30+2 op 29-25+2 op
5 dni 675 zł/os 720 zł/os 770 zł/os 820 zł/os
Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki

Dzień 1. Toruń - gra miejska. Podzieleni na zespoły wyruszycie z kartami pracy ulicami starego miasta. Czekają na Was zadania dzięki którym bliżej poznacie miasto Mikołaja Kopernika.
Dzień 2. Aquapark Reda z prawdziwymi rekinami - centrum wodnej rozrywki, jeden z najładniejszych i najnowocześniejszych aquaparków w Polsce; zjeżdżalnie w tym jedna przechodząca przez akwarium z rekinami, najdłuższa w Polsce długa leniwa rzeka, pontony, jakuzzi. Władysławowo – port rybacki, spacer aleją gwiazd sportu. Wieczorny spacer po plaży.
Dzień 3. Czas wolny na plaży.  Rywalizacja plemion - rozrywkowy program na terenie średniowiecznej osady o zabarwieniu edukacyjnym uczący poprzez dobrane do wieku konkurencje współpracy w grupie i zdrowej rywalizacji. Odsłonimy przed wami umiejętności i cechy które decydują o zaradności, sprycie i odwadze ludzi z dawnych dziejów.   Sopot - spacer Monciakiem, wejście na molo.
Dzień 4. Wycieczka na Hel – Fokarium - weźmiemy udział w pokazie karmienia fok oraz w lekcji na wybrany temat. Podchody - rozwiążecie zagadki ukryte w terenie. Zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone przez strażaka.
Dzień 5. Gdańsk – spacer z pilotem (bez przewodnika) po Głównym Mieście. Na naszej trasie znajdzie się Brama Wyżynna, Katownia, Złota Brama, Długi Targ, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, katedra.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej