POMORZE - mało zwiedzania, dużo zabawy

Cena

Cena 60-40+3 op 39-35+3 op

34-30+2 op 29-25+2 op
5 dni 675 zł/os 720 zł/os 770 zł/os 820 zł/os
Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki

Dzień 1. Toruń - gra miejska. Podzieleni na zespoły wyruszycie z kartami pracy ulicami starego miasta. Czekają na Was zadania dzięki którym bliżej poznacie miasto Mikołaja Kopernika.
Dzień 2. Aquapark Reda z prawdziwymi rekinami - centrum wodnej rozrywki, jeden z najładniejszych i najnowocześniejszych aquaparków w Polsce; zjeżdżalnie w tym jedna przechodząca przez akwarium z rekinami, najdłuższa w Polsce długa leniwa rzeka, pontony, jakuzzi. Władysławowo – port rybacki, spacer aleją gwiazd sportu. Wieczorny spacer po plaży.
Dzień 3. Czas wolny na plaży.  Rywalizacja plemion - rozrywkowy program na terenie średniowiecznej osady o zabarwieniu edukacyjnym uczący poprzez dobrane do wieku konkurencje współpracy w grupie i zdrowej rywalizacji. Odsłonimy przed wami umiejętności i cechy które decydują o zaradności, sprycie i odwadze ludzi z dawnych dziejów.   Sopot - spacer Monciakiem, wejście na molo.
Dzień 4. Wycieczka na Hel – Fokarium - weźmiemy udział w pokazie karmienia fok oraz w lekcji na wybrany temat. Podchody - rozwiążecie zagadki ukryte w terenie. Zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone przez strażaka.
Dzień 5. Gdańsk – spacer z pilotem (bez przewodnika) po Głównym Mieście. Na naszej trasie znajdzie się Brama Wyżynna, Katownia, Złota Brama, Długi Targ, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, katedra.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok