AKTYWNIE W OKOLICY TRÓJMIASTA dla młodszych

Cena

Cena 60-40+ 3 op 39-35+ 3 op 34-30+ 2 op 29-25+ 2 op
3 dni 475 zł/os 505 zł/os 535 zł/os 575 zł/os

Ceny obowiązujące w 2019 r.

Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki


Dzień 1. Aquapark Reda z prawdziwymi rekinami - bajkowe centrum wodnej rozrywki, jeden z najładniejszych i najnowocześniejszych aquaparków w Polsce; zjeżdżalnie w tym jedna przechodząca przez akwarium z     rekinami, najdłuższa w Polsce długa leniwa rzeka, pontony, jacuzzi.
Dzień 2. zajęcia laboratoryjne dotyczące środowiska morskiego np. rekinów, prowadzone przez naukowców Akwarium Gdyńskiego, spacer po Skwerze Kościuszki. Aktywny dzień w średniowiecznej osadzie: zwiedzicie osadę, odkryjecie swoje talenty oraz poćwiczycie cierpliwość, dokładność i wyobraźnię na warsztatach rzemieślniczych z garncarstwa i bursztynnictwa (dowiecie się skąd się bierze bursztyn, jak się go zdobywa i obrabia, wyszlifujecie i obrobicie własną baryłkę. Zakończone własnoręcznie prace zabierzecie ze sobą na pamiątkę. Spróbujecie upieczonych na warsztatach piekarskich podpłomyków. Rywalizacja plemion - rozrywkowy program o zabarwieniu edukacyjnym uczący poprzez dobrane do wieku konkurencje współpracy w grupie i zdrowej rywalizacji. Odsłonimy przed wami umiejętności i cechy które decydują o zaradności, sprycie i odwadze ludzi z dawnych dziejów.
Dzień 3. Fort IV w Toruniu: żywa lekcja historii, gry i zabawy na terenie fortu.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok