AKTYWNIE W OKOLICY TRÓJMIASTA

Cena

Cena 60-40+ 3 op 39-35+ 3 op 34-30+ 2 op 29-25+ 2 op
3 dni 490 zł/os 520 zł/os 550 zł/os 590 zł/os

Ceny obowiązujące w 2019 r.

Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

Dzień 1. Aquapark Reda z prawdziwymi rekinami - centrum wodnej rozrywki, jeden z najładniejszych i najnowocześniejszych aquaparków w Polsce; zjeżdżalnie w tym jedna przechodząca przez akwarium z rekinami, najdłuższa w Polsce długa leniwa rzeka, pontony, jacuzzi.
Dzień 2. Zajęcia laboratoryjne dotyczące środowiska morskiego np. rekinów, prowadzone przez naukowców Akwarium Gdyńskiego, spacer po Skwerze Kościuszki. Leśna Ekspedycja nastawiona na odkrycie ukrytych zdolności i wyzwolenie wyobraźni przy wspólnym wysiłku. Pod okiem instruktora wykonacie zadania z których każde posiada myśl przewodnią, nastawione są na komunikację, współpracę i wyłonienie lidera. Po każdym zadaniu dyskusja, podsumowanie i wyciągnięcie wniosków. Instruktor od początku utrzymuje klimat „niesamowitej ekspedycji w tropikalnej lub mroźnej scenerii”. Średniowieczna osada a w niej Rywalizacja plemion - rozrywkowy program o zabarwieniu edukacyjnym uczący poprzez dobrane do wieku konkurencje współpracy w grupie i zdrowej rywalizacji. Odsłonimy przed wami umiejętności i cechy które decydują o zaradności, sprycie i odwadze ludzi z dawnych dziejów. Zamiennie możliwy blok zajęć surwiwalowych.
Dzień 3. Fort IV w Toruniu: żywa lekcja historii, podchody na terenach fortecznych.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok