AKTYWNE LUBELSKIE

Cena

Cena 61-40+3 op 39-35+3 op 34-30+2 op 29-25+2 op
2 dni 435 zł/os 465 zł/os 490 zł/os 530 zł/os
Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

Aktywne lubelskie - 3 dni
Dzień 1. Spacer po Kazimierzu Dolnym. Niepowtarzalny klimat przyciąga tu miłośników architektury, sztuki i filmu. Wejście na zamek i basztę. Wieczorem gry i zabawy przy ognisku.


Dzień 2. Turniej Laser Tag na specjalnie przygotowanym poligonie - zupełna nowość, scenariusze najlepszych gier komputerowych przeniesione do realnego świata, super jakości dźwięki, wibracja, wielokolorowa sygnalizacja świetlna LED gwarantują wierny realizm gry oraz niezapomniane doznania!
Gry i zabawy logiczno-zręcznościowe - zajęcia na którym uczestnicy spróbują swoich sił w różnych zadaniach logicznych. Przed uczestnikami kilkanaście różnych zadań. Zabawa, w której niemożliwe staje się możliwym. Pobudzamy pomysłowość i kreatywność a także szybkość podejmowania decyzji. Gra miejska w Lublinie-zwiedzanie ciekawych miejsc przy wykorzystaniu mapy, kompasu i wskazówek. Na trasie zadania logiczne, sportowe i manualne. Przyda się zarówno umiejętność zdrowej rywalizacji jak i współpracy. Podchody nocne "Łowcy Skarbów" - każda grupa zostanie wyposażona w mapę, kompas, latarkę. Wyruszycie w tajemniczą trasą na poszukiwanie ukrytego skarbu.


Dzień 3. Olimpiada na wesoło-zdrowa rywalizacja w podgrupach, ok. 20 konkurencji np. narty 5-osobowe, spodnie 5-osobowe, worki 5-osobowe, mega supeł, jazda na rowerze przeciwskrętnym i inne.
Warsztaty kulinarne z przygotowania i wypieku  pizzy. Na koniec warsztatów degustacja przygotowanych dań.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok