MODLIN BLISKO I AKTYWNIE

Cena

Cena 46-40+3 39-35+3 34-30+2 29-25+2
3 dni 540 zł 565 zł 585 zł 605 zł

Ceny obowiązujące w 2019 roku.

Cena wycieczki dla grup powyżej 53 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami w komfortowym hotelu ***
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

DZIEŃ 1 - Przejazd do Lisiej Polany na pole golfowe.  Wprowadzenie do gry w golfa, podczas którego trener omawia zasady, etykietę i sprzęt do gry w golfa. Część praktyczna rozpoczyna się od pokazowego dołka, po czym podzieleni na grupy rozpoczynamy właściwą akademię, która odbywa się na czterech terenach do ćwiczeń: Driving Range – długie uderzenia, Chipping Green – krótkie uderzenia, Putting Green – uderzenia do dołka oraz bunkier – uderzenia z piasku. Przejazd do Hotelu *** w okolicach Twierdzy Modlin, zakwaterowaniae.  Zajęcia z Savoir-vivre'u omawiające zasady zachowania się przy stole połączone z obiadokolacją. 

DZIEŃ 2 Modlin - zwiedzanie z przewodnikiem położonej u zbiegu Wisły i Narwi twierdzy. Na terenie Twierdzy znajduje się najdłuższy budynek w Europie o długości prawie 2,5 kilometra – są to koszary. Wejdziemy w kazamaty schronu pułkownika Piętki z chodnikami kontrminowymi zamieszkałymi przez nietoperze (prosimy zabrać latarki). Zajęcia ze szkoły przetrwania, których celem jest przedstawienie uczestnikom podstawowych oraz tych bardziej zaawansowanych technik i pojęć z zakresu sztuki przetrwania i woodcraftu. 

DZIEŃ 3 - Wykwaterowanie z Hotelu, przejazd do Kampinoskiego Parku Narodowego na zajęcia terenowe z przewodnikiem oraz quest przyrodniczy lub historyczny. Warsztaty w pizzerii: nauka robienia pizzy , poznawanie tajników kuchni, degustacja własnej pizzy, gry planszowe i quizy. 

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok