AKTYWNIE BLISKO NATURY

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
3 dni 395 zł 405 zł 450 zł 495 zł
Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

DZIEŃ 1

Narwiański Park Narodowy - przejście kładką przyrodniczą, biegnącą w poprzek doliny Narwii. Supraśl - specer po mieście, warsztaty w Muzeum Sztuki Drukarskiej i Papiernictwa w Supraślu gdzie zobaczymy maszyny drukarskie i poznamy tajniki produkcji papieru. Akdemia Golfa - jeden z najbardziej popularnych sportów na świecie. Nie wymaga on specjalnych predyspozycji i wysiłku fizycznego. Uczestnicy poznają podstawowe sekrety gry w golfa oraz potrenują uderzenia. 

DZIEŃ 2

Turniej Team Building - zajęcia rozwijające umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Zadania mają na celu zintegrować zespół we wspólnym dążeniu do celu. Survivalowy tor przeszkód - różnorodne zadania związane z tematyką survivalu. Waterball - chodzenie po wodzie w wielkiej nadmuchiwanej kuli. Łucznictwo - zapoznanie się z budową łuku, techniką strzelecką, strzelanie do tarcz. Wyprawa po lodowe złoto - zadanie terenowe na orientację. Bumperball - superbezpieczn zabawa polegająca na zapasach uczniów ubranych w dmuchane kule. 

DZIEŃ 3

Biebrzański Park Narodowy - wyprawa terenowa z przewodnikiem w poszukiwaniu osobliwości biebrzańskiej przyrody. Twierdza Osowiec - usytuowana na jednej przeprawie przez tereny bagien biebrzańskich.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej