BLISKO NATURY ***

Cena

Cena 60-40 +3 39-30 +2 29-25 +2
3 dni 500 zł 560 zł 595 zł

Ceny obowiązujące w 2019 roku.

Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

DZIEŃ 1

Narwiański Park Narodowy – przejście ścieżką przyrodniczą. Supraśl – spacer po mieście, warsztaty w Muzeum Sztuki Drukarskiej i Papiernictwa gdzie zobaczymy maszyny drukarskie i poznamy tajniki produkcji papieru. Chwila na golfa – jeden z najbardziej popularnych sportów na świecie. Nie wymaga on specjalnych predyspozycji i wysiłku fizycznego. Uczestnicy poznają podstawowe sekrety gry w golfa. Pobyt na basenie pod opieką ratownika (głębokość do 1,4m).

DZIEŃ 2

Turniej Team Building – zajęcia rozwijające umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Zadania mają na celu zintegrować zespół we wspólnym dążeniu do celu. Survivalowy tor przeszkód – różnorodne zadania związane z tematyką survivalu. Waterball – chodzenie po wodzie w wielkiej nadmuchiwanej kuli. Łucznictwo – zapoznanie się z budową łuku, techniką strzelecką, strzelanie do tarcz. Wyprawa po lodowe złoto – zadanie terenowe na orientację. Bumperball – superbezpieczna zabawa polegająca na zapasach uczestników ubranych w dmuchane kule.

DZIEŃ 3

Warsztaty Wilczym Tropem - pobyt w muzeum wilka, poznanie bioróżnorodności Biebrzańskiego Parku Narodowego, udział w wilczej grze oraz wykonanie odlewu wilczej łapy!

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok