AKTYWNE ROZTOCZE dla młodszych

Cena

Cena 60-40+3 op
39-35+2 op
34-30+2 op 29-25+2 op
3 dni 465 zł 495 zł 520 zł 560 zł

2017 r.

Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

Dzień 1. Olimpiada na wesoło-zdrowa rywalizacja. W podgrupach weźmiecie udział w ok. 20 konkurencjach w tym: narty 5-osobowe, spodnie 5-osobowe,  worki 5-osobowe, wyścig chomików, przeciąganie liny,  pajęcza sieć, walka kogutów, gąsienica, mega supeł, jazda na rowerze przeciwskrętnym, obręcz.
Dzień 2. Edukacyjny spacer przyrodniczy. 12 prac Herkulesa - zespoły rywalizujące pomysłowością i sprytem wezmą udział w szeregu aktywnych konkurencji. "Mini szkoła przetrwania"- w praktyce sprawdzicie swoje zdolności w trudnych i niecodziennych warunkach. Do wykonania m.in. zadania: budowa szałasów, rozpalanie ognia bez użycia zapałek, rozpoznawanie roślin trujących i zwierząt jadowitych, uzdatnianie wody, zajęcia z orientacji w terenie.
Dzień 3. Zoom Natury – interaktywne laboratoria  (przyroda, runo leśne, awifauna i troposfera, energia i recykling). Wizyta u Garncarza. Krótki spacer po sandomierskim rynku, wizyta w Zbrojowni Rycerskiej.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok