ŚWIĘTOKRZYSKA MOC!

Cena

Cena 60-40 +3op 39-30 +2op 29-25 +2op
2 dni 310 zł 345 zł 375 zł
3 dni 475 zł 530 zł 570 zł

Ceny obowiązujące w 2019 roku.

Cena wycieczki dla grup powyżej 60 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • podatek VAT
  • koszty realizacji programu

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

DZIEŃ 1

Wycieczka paleontologiczna do kamieniołomu - jurajskie odsłonięcie, w którym będziemy mogli znaleźć skamieniałości: ramienionogów, amonitów, belemnitów, zęby gadów, gąbki. Na podstawie znalezisk odczytamy, jak wyglądał ten teren w minionej epoce geologicznej. Warsztaty z mikro i makroskopowego rozpoznawania skał i minerałów.

DZIEŃ 2

Fabularna gra terenowa – dwie osady z czasów średniowiecza, a w nich wódz, szlachcic, mieszczanin, pospólstwo, traper, kłusownik i szpieg. Jaką rolę przyjmiesz ty? Współpraca w grupie, niezawodna taktyka i spryt drużyny pozwoli opanować terytorium przeciwnika. Alternatywa: Terenowa Gra Cichociemni - uczestnicy wcielają się w elitarną jednostkę wojska polskiego z czasów II wojny światowej. Strzelnica z celami statycznymi oraz Gry XXL.

DZIEŃ 3

Centrum Nauki Leonarda da Vinci – nauka poprzez zabawę, najnowocześniejszy sprzęt i ekspozycje z całego świata. Zamek w Chęcinach - dawniej za czasów panowania Władysława Łokietka na zamku odbywały się zjazdy rycerstwa oraz zapadały ważne decyzje państwowe.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok