TALLINK

Tallink jest wiodącą na Bałtyku linia promową, która otwiera dostęp do całego regionu Morza Bałtyckiego przez okrągły rok. Dysponując najbardziej nowoczesną flotą 16 statków, zabierzemy Państwa do najlepszych miejsc na wakacje w Finlandii, Szwecji i krajach bałtyckich. Połączymy ekscytujący pobyt na lądzie z pełnym wrażeń rejsem na pokładzie luksusowych statków Tallink Silja.

W jednym rejsie możesz odwiedzić dwie renomowane stolice skandynawskie: Helsinki i Sztokholm. Tallink Silja łączy te dwie perły Morza Bałtyckiego kilwaterem luksusowych rejsów. Dwa spośród najbardziej luksusowych statków na świecie, siostrzane promy Silja Serenade i Silja Symphony, mają 142 metrową, pokrytą szklanym dachem Promenadę, a wzdłuż niej restauracje, bary, sklepy i butiki – zupełnie tak, jak na głównej ulicy, tylko że usytuowanej na morzu.

Flota Tallink Silja łączy nowoczesny i bardzo skandynawski Sztokholm z historycznymi stolicami położonymi nad Morzem Bałtyckim Tallinem i Rygą. Do floty przyłączyły najnowsze statki Romantika (w roku 2002) i Victoria I (w roku 2004), które obecnie pływają na linii Sztokholm – Tallin i codziennie wychodzą w morze z obu portów.

Kliknij i zobacz propozycje wycieczek szkolnych organizowanych przy współpracy z liniami Tallink.

Tallink4 Tallink6
Tallink5 Tallink7
Tallink1 TALLINK3

Partnerzy

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok