MAZURY

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
2 dni 195 zł 205 zł 240 zł 265 zł
3 dni 300 zł 310 zł 355 zł 390 zł
4 dni 415 zł 425 zł 495 zł 545 zł
5 dni 520 zł 525 zł 595 zł 655 zł
Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Wycieczki podobne

Opis wycieczki

5 dni

DZIEŃ 1

Olsztynek – huta szkła kryształowego – tutaj zapoznamy się z techniką wyrobu szklanych przedmiotów i zobaczymy jak one powstają. Olsztyn – spacer z pilotem po Starym Mieście (Zamek, Ratusz,  Kościół św. Jakuba, Wysoka Brama). Seans w Olsztyńskim Planetarium – wyruszymy w przestrzeń kosmiczną /seans dostosowany do wieku uczestników/ 

DZIEŃ 2

Zajęcia aktywne na świeżym powietrzu: Team Building – emocjonujące zadania wymagające współpracy. „TB” świetnie sprawdza się jako zajęcia rozpoczynające zieloną szkołę. Terenowa Gra Fabularna – obmyśl strategie i do dzieła! kilka wariantów gier taktycznych dostosowanych do wieku uczestników. Ścianka Wspinaczkowa – wejdź na szczyt i sprawdź jak wygląda świat z lotu ptaka. Dwa tory o różnym stopniu trudności zadowolą zarówno amatorów jak i wspinaczy z doświadczeniem. Komu uda się wspiąć w najkrótszym czasie? Spacer po Giżycku - promenadą do portu jachtowego, przez jedyny w Polsce, ręcznie obsługiwany most obrotowy, molo nad jeziorem Niegocin.

DZIEŃ 3

Święta Lipka – sanktuarium maryjne zwane „Częstochową Północy”. Reszel – zamek biskupi, wejście na wieżę katedry. Gierłoż – dawna kwatera Hitlera – zwiedzanie z przewodnikiem.

DZIEŃ 4

SZKOŁA PODSTAWA (klasy 4-6)

Spychowo - Muzeum Leśne – tu spotkamy liczne ptaki, owady i ssaki, poznamy ich nazwy oraz zwyczaje, posłuchamy ich głosu, dowiemy się jak wyglądają ich mieszkania. Gra terenowa na orientację – przy użyciu mapy i kompasu zdobędziemy leśne Zielone Punkty Kontrolne (przyda się obuwie kryte). Leśniczówka Pranie – weźmiemy udział w zajęciach muzealnych - uzbrojeni w lupy, latarki i karty zadań przemierzymy sale Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Rozwiązując zagadki i zadania, wytropimy zakamuflowane przedmioty i zaginione eksponaty. 

GIMNAZJUM, LICEUM

Spychowo - Muzeum Leśne – tu spotkamy liczne ptaki, owady i ssaki, poznamy ich nazwy oraz zwyczaje, posłuchamy ich głosu, dowiemy się jak wyglądają ich mieszkania. Gra terenowa na orientację – przy użyciu mapy i kompasu zdobędziemy leśne Zielone Punkty Kontrolne (przyda się obuwie kryte). Popielno – Zachowawcza Hodowla Konika Polskiego potomka dawnego Tarpana żyjącego w Polsce do końca XVIII, muzeum przyrodnicze z unikalną kolekcją poroży jeleni szlachetnych.

DZIEŃ 5

SZKOŁA PODSTAWA (klasy 4-6)

Spływ łodziami rzeką Krutynią – płyniemy najbardziej atrakcyjnym odcinkiem rzeki w rezerwacie "Krutynia". Rzeka na tym odcinku jest szczególnie płytka (0,5 m głębokości) i niezwykle malownicza. Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie - Na obszarze kilkudziesięciu hektarów podziwiać można zwierzęta z całego świata. Niektóre zwierzęta można karmić i głaskać.

GIMNAZJUM, LICEUM

Spływ kajakami rzeką Krutynią - jedna z najpiękniejszych tras kajakowych w Europie. Zapewniamy kajaki, kamizelki asekuracyjne oraz opiekę ratownika. Trasa: Krutyń – Ukta o długości 13 km - jej przepłynięcie zajmuje ok. 4 godziny. Cały odcinek to rzeka o spokojnym nurcie. Na uwagę zasługuje zabytkowy, przedwojenny młyn wodny w Krutyńskim Piecku. Turbina tego młyna z 1934 roku pracuje do dziś! Po drodze mijamy wieś Wojnowo - największe skupisko filiponów w Polsce. W miejscowości tej można zwiedzić Klasztor starowierców. Na całej trasie przepiękna flora i fauna - spotkać tu można zimorodka, norki, bobra czy bielika.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej