PIENIŃSKA PRZYGODA

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
4 dni 480 zł 495 zł 550 zł 625 zł
5 dni 595 zł 610 zł 675 zł 750 zł

Ceny obowiązujące w 2018 roku.

Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

4 dni

DZIEŃ 1 - SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM (GOPR lub medycznym), który opowie jak wygląda jego praca. Uczestnicy poznają zasady poruszania się po górach i najczęstsze błędy popełniana przez turystów. Dowiedzą się jak wygląda współczesne ratownictwo i co warto zabrać ze sobą w góry.

DZIEŃ 2 - GRA TERENOWA mająca na celu integracje uczestników. Podzieleni na grupy przemierzamy tereny Szczawnicy oraz Pienin w poszukiwaniu skarbu Janosika. Podczas drogi napotkamy się na wiele zadań i wskazówek, zabytków i atrakcji przyrodniczych które umożliwią nam dalszą podróż. WARSZTATY MAPA + GPS: szkolenie które każdemu może się przydać gdy tylko straci orientację w górach. Podczas niego poznacie podstawowe sposoby posługiwania się mapą, kompasem. Poznacie system GPS i każdy z Was będzie mógł zgubić się i odnaleźć. 

DZIEŃ 3 - WYCIECZKA PIESZA Z PRZEWODNIKIEM do wąwozu Homole - głęboko wcięty wąwóz w Małych Pieninach, który zawiera liczne osobliwości przyrody żywej i nieożywionej. Wejście na Wysoką (1052 m. n. p. m.) – najwyższy szczyt Pienin i przejście do Schroniska pod Durbaszką; w miarę możliwości zwiedzanie wzniesionej pod koniec XVIII wieku cerkwi w Jaworkach.

DZIEŃ 4 - SURVIVALOWY MASTERCHEF - szkolenie poprowadzone w formie popularnego programu TV.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej