ZAWOJA

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
4 dni 415 zł 425 zł 490 zł 540 zł
5 dni 515 zł 525 zł 600 zł 655 zł

Ceny obowiązujące w 2018 roku.

Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

  • opłat za bilety wstępu i przewodników miejscowych

Opis wycieczki

4 dni

DZIEŃ 1 - Wizyta w Parku Miniatur, gdzie możliwa jest podróż dookoła świata w ciągu jednego dnia. Pomysłowo zaprojektowane alejki prowadzą turystów do kolejnych państw i ich cennych zabytków. Ponadto: Pirat, Koło Młyńskie, Autoscooter, Zielony Labirynt, Kino 5D, Wystawa Tutenchamon, Egipt Horror Show, Super Ślizg, Lodowisko, Dancing Fly, Karuzela Dumbo, Dziecięca karuzela, Kolejka elektryczna, 9 metrowa zjeżdżalnia.

DZIEŃ 2 - Przejście ścieżką edukacyjną - „Doliną rybnego potoku” - ścieżka daje możliwość zaznajomienia się z zamieszkującymi tereny BgPN ssakami, ptakami, rybami, płazami i gadami. Zajęcia z twórcą ludowym: tworzenie zabawek z sianka i słomy poprzez odpowiednie ich zawiązanie. Prelekcja o zasadach bezpieczeństwa na której poruszane będą m.in. zagadnienia takie jak: sprawdzanie prognozy pogody przed wyjściem w trasę, ocena własnej możliwości fizycznej i technicznej, jaki ekwipunek zabrać na szlak. Dodatkowo, omówienie walorów przyrodniczych regionu pn. „Cztery Pory Roku na Babiej Górze” zakończone konkursem z nagrodami z przyswojonej wiedzy.

DZIEŃ 3 - Wycieczka na Halę Barankową - spotkanie z bacą, zapoznanie się z obyczajami pasterskimi. Warsztaty z projektowania własnego parku narodowego, oczywiście w mikro skali :) Spotkanie z miejscowymi gawędziarzami w strojach regionalnych.

DZIEŃ 4 - Wizyta w Parku czarnego Daniela, gdzie hodowane są jelenie i daniele - zwiedzanie zagród połączone z prelekcją oraz karmieniem zwierząt „z ręki”.

Zamiennie z przedstawionymi powyżej atrakcjami: Ojcowski Park Narodowy, Wieliczka, park rozrywki Energylandia.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej