ZERO NUDY NA ROZTOCZU

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
3 dni 370 zł 380 zł 425 zł 470 zł
Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

DZIEŃ 1

Blok zajęć integracyjnych: Wyspa - podzieleni na zespoły uczestnicy musza pokonać przeciwności losu aby dotrzeć do wyznaczonego celu. Będzie liczyła się umiejętność pomocy i współpraca. Projekt Misja - zabawa strategiczna, w której poprzez wykorzystanie zdolności do szybkiego reagowania, błyskawicznego podejmowania decyzji i kreatywnego podejścia możliwe będzie odnalezienie punktów ukrytych w terenie. 

DZIEŃ 2

Gra "12 prac Herulesa" to szereg konkurencji o charakterze siłowo-umysłowym. Uczestnicy podzieli na na około 10-osobowe zespoły będą rywalizować ze sobą w konkurencjach wymagających kreatywnego podejścia, generowania pomysłów, sprytu i inteligencji; Marsz na orientację - trzeba będzie wykazać się pomysłowością, umiejętnością czytania map, posługiwania się kompasem, orientacji w tereni oraz współdziałanie w grupie. Długości tras dostosowane są do wieku uczestników; Zajęcia Nocne - bezpieczna zabawa pozwalająca przezywciężyć strach uczestników nad ciemnościami. Wszystkie zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie 15-osobowych plus instruktor i wychowawca. Każda grupa zostaje wyposażona w mapę i kompas, latarkę oraz ma możliwość korzystania z łączności radiowej.

DZIEŃ 3

Paintball - dwie lub więcej drużyn walczą ze sobą strzelając do siebie kulkami z farbą przypomocy pneumatycznych karabinków. Wyprawa samochodami terenowymi po bezdrożach leśnych. Wycieczka trwa ok. 1,5 godziny. Podczas wypracy uczestnicy w przypadku zakopania się samochodu będą musieli go samodzielnie wypchać. Uczestnicy muszą posiadać ubrania na zmianę. 

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej