ENERGICZNA MAŁOPOLSKA + KRAKÓW

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
3 dni 425 zł 435 zł 485 zł 525 zł

Koszt wycieczki dla uczniów szkół podstawowych.

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
3 dni 435 zł 445 zł 495 zł 535 zł
Koszt wycieczki dla gimnazjalistów.
Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
3 dni 475 zł  485 zł  535 zł  575 zł
Koszt wycieczki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

3 dni

DZIEŃ 1

SZKOŁA PODSTAWOWA

Bochnia - zwiedzanie najstarszej w Polsce Kopalni Soli to niezwykła podróż przez najstarsze i najpiękniejsze wyrobiska kopalni. Unikatowe komory solne o charakterystycznym kształcie i układzie geologicznym, piękne wykute w soli kaplice, rzeźby solne oraz narzędzia i urządzenia górnicze tworzą wyjątkowoe, zadziwiające podziemne miasto. 

GIMNAZJUM, LICEUM

Kopalnia Soli w Wieliczce - zwiedzania Trasą Górniczą: Roboczy, strój, kask, lampa - wyruszając pod ziemię otrzymujemy ekwipunek godny samych górników i pod okiem przodowego poznamy tajniki górniczych tradycji i obrzędów.

DZIEŃ 2

SZKOŁA PODSTAWOWA

Wycieczka z przewodnikiem: Wzgórze Wawelskie – Katedra, dziedziniec zamkowy, przejście m. in. Traktem Królewskim: ul. Kanoniczna z Domem Długosza, ul. Grodzka, Pałac Biskupów Krakowskich na Franciszkańskiej oraz Kamienica Dziekańska, w której mieszkał biskup Karol Wojtyła, Bazylika Mariacka, Rynek Główny, Sukiennice, Brama Floriańska, Barbakan, pl. Matejki z pomnikiem grunwaldzkim. Muzeum Historii Miasta Krakowa w podziemiach rynku - spacerując po wystawie uczestnicy poznają historię krakowskiego ośrodka miejskiego. Wejście na Kopiec Kraka - liczący sobie od podstawy 16 metrów wysokości jest doskołym punktem widokowym na Kraków i okolice.

GIMNAZJUM, LICEUM

Wycieczka z przewodnikiem: Wzgórze Wawelskie – Katedra, dziedziniec zamkowy, przejście m. in. Traktem Królewskim: ul. Kanoniczna z Domem Długosza, ul. Grodzka, Pałac Biskupów Krakowskich na Franciszkańskiej oraz Kamienica Dziekańska, w której mieszkał biskup Karol Wojtyła, Bazylika Mariacka, Rynek Główny, Sukiennice, Brama Floriańska, Barbakan, pl. Matejki z pomnikiem grunwaldzkim. Spacer z przewodnikiem po Krakowskim Kazimierzu: dzielnicy Krakowa ukształtowanej przez wielowiekowe sąsiedztwo chrześcijańsko-żydowskie. Synagoga Wysoka, Synagoga Izaaka, Synagoga Remuh, Synagoga Tempel, Ulica Szeroka (zwiedzanie wnętrza jednej z synagog). Wejście na Kopiec Kraka - liczący sobie od podstawy 16 metrów wysokości jest doskołym punktem widokowym na Kraków i okolice.

DZIEŃ 3

Wizyta w parku rozrywki Energylandia w Zatorze – w rozmieszczony na 26 ha. parku czekają na Was prawdziwe wyzwania – pełne adrenaliny i szalonych przygód, To tutaj znajdziecie najwyższe, najszybsze i najbardziej wymagające atrakcje m.in.: Viking Roller-Coaster – ogromna kolejka górska, Atlantis – Wodna Kraina i Dzika Rzeka, Splash Battle – Wodna Batalia na Łodziach oraz wiele innych.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej