WARSZTATY INTEGRACYJNO-SURWIWALOWE MAZURY

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
3 dni 375 zł 385 zł 430 zł 475 zł
Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

Dzień 1. Wyjazd. Zwiedzanie huty szkła kryształowego w Olsztynku – zapoznamy się z techniką wyrobu szklanych przedmiotów i zobaczymy jak one powstają, na zakończenie będzie możliwość zakupienia artystycznych wyrobów ze szkła. Pierwszy blok zajęć popołudniowych. Ognisko, gawęda o wyprawach do dalekich krain i przygodach z nimi związanych.

Dzień 2. Dwa bloki zajęć poranny i popołudniowy. Wieczorne slajdowisko, nocleg.

Dzień 3. Poranny zajęć, podsumowanie warsztatów, rozdanie certyfikatów dla uczestników. Wyjazd w drogę powrotną. Krótki spacer po Olsztynie – zwiedzanie Starego Miasta (Zamek, Ratusz, Kościół św. Jakuba, Wysoka Brama). Wyjazd w drogę powrotną.

Opis: Instruktorzy Szkoły Przetrwania uczestnicy wypraw na Syberię, pustynię oraz za koło podbiegunowe zapraszają na warsztaty technik survivalowych. Oferujemy ćwiczenie praktycznych umiejętności zachowania w terenie i w trudnych sytuacjach. W programie ciekawe gry i symulacje survivalowe, organizowanie bazy przejściowej, nauka węzłów, warsztaty ogniowe oraz nawigacja. Wieczór uzupełnia ogniskowa gawęda o wyprawach do dalekich krain i przygodach z nimi związanych. Program obejmuje 3 doby pracy z młodzieżą. Koncentruje się na stworzeniu, atmosfery współpracy i dobrej zabawy.

Bloki zajęciowe: 1. Integracyjno – survivalowy, uczący podstawowych zasad survivalu i przetrwania oraz współpracy i komunikacji 2. Budowa schronień i zasady organizacji bazy przejściowej oraz warsztat, posługiwania się linami 3. Rozpalanie i wykorzystanie ognia oraz elementy sygnalizacji ratunkowej. 4. Nawigacja – umiejętność posługiwania się mapą i kompasem w terenie. 5. Blok wieczorny – Survivalowe wyprawy zagraniczne. Prelekcja z pokazem fotografii lub ogniskowa „gawęda”.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej