MAZURSKA WYPRAWA

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
2 dni 250 zł 260 zł 295 zł 325 zł
3 dni 365 zł 375 zł 420 zł 460 zł
4 dni 495 zł 505 zł 580 zł 640 zł
5 dni 650 zł 660 zł 725 zł 800 zł
Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Wycieczki podobne

Opis wycieczki

DZIEŃ 1

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie – wykorzystując nowoczesne techniki Muzeum umożliwia aktywne poznanie przez uczestników dziejów Państwa Krzyżackiego. Znajdują się tu multimedialne ekrany dotykowe, makiety zamków krzyżackich, animacje bitew i działania machin oblężniczych. Uczestnicy wycieczki w aktywny sposób śledzą historię zapoznając się z życiem codziennym mieszkańców zamków, przedmiotami codziennego użytku, uzbrojeniem i rzemiosłem. Pole Bitwy pod Grunwaldem. Nidzica – pięknie utrzymany zamek krzyżacki z XIV w. (bez zwiedzania muzeum).

DZIEŃ 2

Blok zajęć animacyjnych - rywalizacja podczas fabularnej gry terenowej, zajęcia integracyjne, pozwalające na zbudowanie zespołu, wypracowanie zasad współpracy, pracy nad barierami i konfliktami w grupie. Olsztyn - zwiedzanie Starego Miasta; seans w olsztyńskim planetarium. 

DZIEŃ 3

Blok zajęć sportowo-surwiwalowych. Zapoznanie lub rozszerzenie wiedzy o sztuce przetrwania w ekstremalnych warunkach, udzielanie pierwszej pomocy, transport rannego, pozyskiwanie wody, zasady maskowania i wiele innych konkurencji zespołowych. Zapoznanie z astronomią w obserwatorium w Olsztynie.

DZIEŃ 4

Wizyta w Muzeum Nowoczesności - dowiemy się nie tylko jak wykorzystywano wynalazki, jak produkowano, komunikowano się w wznoszono domy w przeszłości. Wizyta w Arboretum w Kudypach. Blok zajęć wspinaczkowych - przybliżenie zasad bezpieczeństwa, zapoznania się ze sprzętem wspinaczkowym oraz próba sił i odwagi podczas przepraw na trasach linowych. 

DZIEŃ 5

SZKOŁA PODSTAWA

Spływ łodziami rzeką Krutynią – płyniemy najbardziej atrakcyjnym odcinkiem rzeki w rezerwacie "Krutynia". Rzeka na tym odcinku jest szczególnie płytka (0,5 m głębokości) i niezwykle malownicza. Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie - Na obszarze kilkudziesięciu hektarów podziwiać można zwierzęta z całego świata. Niektóre zwierzęta można karmić i głaskać.

GIMNAZJUM, LICEUM

Spływ kajakami rzeką Krutynią - jedna z najpiękniejszych tras kajakowych w Europie. Zapewniamy kajaki, kamizelki asekuracyjne oraz opiekę ratownika. Trasa: Krutyń – Ukta o długości 13 km - jej przepłynięcie zajmuje ok. 4 godziny. Cały odcinek to rzeka o spokojnym nurcie. Na uwagę zasługuje zabytkowy, przedwojenny młyn wodny w Krutyńskim Piecku. Turbina tego młyna z 1934 roku pracuje do dziś! Po drodze mijamy wieś Wojnowo - największe skupisko filiponów w Polsce. W miejscowości tej można zwiedzić Klasztor starowierców. Na całej trasie przepiękna flora i fauna - spotkać tu można zimorodka, norki, bobra czy bielika.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej