LUBELSKIE PEŁNE ROZRYWKI

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
2 dni 280 zł 290 zł 325 zł 360 zł
Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

Dzień 1. Wyjazd ok godz. 8.00. Farma Iluzji, gdzie nas oszukają nasze własne zmysły. W Latającej Chacie Tajemnic co wrażliwsi dostaną niemałych zawrotów głowy. Na farmie zobaczycie, że woda płynie pod górę, a krzywy stół bilardowy jest naprawdę prosty. Wypróbujecie holograficzny samochód, pobłądzicie w lustrzanym labiryncie. Pobliska studnia będzie miała nieskończoną głębokość… W trakcie pobytu na Farmie Iluzji obiad. Będzie chwila relaksu na dmuchańcach oraz w wiklinowym labiryncie. Kolacja. Nocleg.

Dzień 2. Śniadanie. Magiczne Ogrody – pierwszy w Polsce sensoryczny park tematyczny. Znajdziecie tam interaktywne, ruchome figury, które opowiedzą historię parku i przeniosą nas do świata magii, zobaczymy m. in.: Jezioro z Tajemniczą Wyspą, Kwiatową Dolinę, wioskę Bulwiaków, Gród Krasnoludów oraz Mroczysko – to strefa dla tych, którzy chcą zmierzyć się z własnym strachem. Dodatkowo czeka świetna zabawa na tematycznych placach zabaw: Smocze Gniazdo, Wodny Świat – miejsce zabaw i doświadczeń z użyciem wody, piasku i żwiru. Obiad. Zatrzymamy się na chwilę w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i poznamy jego historię. Powrót ok. 19.00.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej