AKTYWNIE BLISKO WARSZAWY

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
2 dni 265 zł 275 zł 310 zł 340 zł
3 dni 375 zł 385 zł 425 zł 470 zł

Ceny obowiązujące w 2018 roku.

Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

2 dni

DZIEŃ 1

ZAJĘCIA Z SURVIVALU - celem zajęć jest przedstawienie uczestnikom podstawowych, oraz tych bardziej zaawansowanych technik i pojęć z zakresu sztuki przetrwania i woodcraftu. Pod okiem instruktorów młodzież poznaje nie tylko umiejętności, które pozwoliły ludziom przetrwać w trudnych warunkach, ale także, w trakcie treningu zadaniowego i odgrywania ról, poszerzy swoją gotowość psychiczną i rozwiną samodzielność. Na zakończenie za pomocą tradycyjnych środków (hubka i krzesiwo) rozniecimy ogień i przygotujemy na nim prosty posiłek (np. podpłomyki oraz kiełbaski). Uczestnicy wezmą udział w pokazie odlewania kul karabinowych oraz ładowania pistoletu skałkowego. 

DZIEŃ 2

SZKOŁA PODSTAWOWA (klasy 1-3)

WARSZTATY KULINARNE, podczas których uczestnicy pod okiem doświadczonego kucharza dowiedzą się w jaki sposób lepi się pierogi. W programie przewidujemy zarówno naukę samodzielnego przygotowania ciasta, jak również samo faszerowanie i lepienie pierogów, a także wprowadzenie merytoryczne dotyczące dobrych praktyk kulinarnych oraz szeroko pojętej wiedzy z zakresu gotowania. Zdobywanie kulinarnych umiejętności połączymy z zabawami integracyjnymi na świeżym powietrzu.

SZKOŁA PODSTAWOWA (klasy 4-6), GIMNAZJUM ORAZ LICEUM

Przejazd do Parku Linowego, zajęcia w Parku:

Część I: „NA ZIEMI”: Zapoznanie się ze sprzętem wspinaczkowym, nauka używania sprzętu wspinaczkowego.

Część II „NA WYSOKOŚCI”: Przygotowanie i uczestnictwo w specjalnej trasie składającej się ze zróżnicowanych przepraw linowych, szkolenie, przejście naziemnej trasy w celu opanowania umiejętności posługiwania się sprzętem będącym na wyposażeniu dzieci – uprzęże, karabinki, lonże, kaski, nauka asekuracji, nauka wspinaczki po wiszących drabinkach linowych.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej