BLISKO I AKTYWNIE

Cena

Cena 46-45+3 44-40+3
55-47+4
39-30+2 29-25+2
2 dni 270 zł 280 zł 315 zł 345 zł
3 dni 385 zł 395 zł 435 zł 475 zł

Ceny obowiązujące w 2018 roku.

Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta. Prosimy o kontakt z naszym biurem.
Grupa wiekowa:szkoła podstawowa 1-3, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum, liceum

Cena zawiera

  • noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
  • przejazd autokarem
  • miejsca gratis dla opiekunów
  • opiekę pilota
  • wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
  • koszty realizacji programu
  • podatek VAT

Cena nie zawiera

Opis wycieczki

2 dni

DZIEŃ 1

Wyjazd spod szkoły, przejazd do Nieborowa.

Gry i zabawy integracyjne - Team building - Zajęcia ruchowe integrujące zespół, pozwalające na poznanie jego silnych i słabych cech.

Popołudniowa gra terenowa - terenoznawstwo w pigułce, mapa, azymut czy szkic terenu, schowane wskazówki zdjęcia czy szczątkowe informacje pozwalające wygrać rywalizacje. Zmagania z czasem oraz zagadki logiczne doprowadzą do rozwiązania łamigłówki i dotarcia do mety (scenariusz gry terenowej jest dostosowany do wieku, zaangażowania oraz umiejętności uczestników).

DZIEŃ 2

Łódź – spacer z pilotem ulicą Piotrkowską – reprezentacyjną ulicą Łodzi. Ulica ta stanowiła od samego początku oś centralną, wokół której rozbudowywało się miasto. Początkowo ulica stanowiła głównie trakt komunikacyjny, jednak z czasem zamieniła się ona w „wizytówkę miasta”, centrum rozrywki i handlu, gdzie koncentrowało się całe życie rozrastającej się aglomeracji przemysłowej. Spacerując zobaczymy zabytkowe, secesyjne kamienice i pomniki, np. Trzech Fabrykantów, Ławeczkę J. Tuwima, kufer Reymonta czy Pomnik Łodzian Przełomu Tysiącleci – 12 859 kostek z wygrawerowanymi nazwiskami. 

Muzeum Włókiennictwa - Zainteresowania naukowe, kolekcjonerskie i popularyzatorskie muzeum obejmują wszystko, co pozostaje w związku z włókienniczym procesem produkcyjnym od surowca, przez techniki i technologie włókiennicze do produktów włókienniczych o różnym stopniu i technice przetworzenia. Oprócz zwiedzania Muzeum zwiedzimy również unikatowy na skalę kraju Skansen Miejskiej Architektury Drewnianej, który odtwarza typową łódzką ulicę z lat dwudziestych XIX wieku.

Zamów dokładny program wycieczki szkolnej